Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN
Pradžia / Gyventojai / Vedybų sutarčių registras

Jei karantino metu dirbdami iš namų susiduriate su prisijungimo problemomis, greičiausiai, tai yra todėl, kad duomenų teikimo sutartyje yra nurodytas fiksuotas išorinis vartotojo (-ų) IP adresas (-ai).
 
Norėdami sudaryti galimybę vartotojui prisijungti prie registrų duomenų bazių, užpildykite prašymą dėl vartotojo (-ų) IP adreso (-ų) pakeitimo. Prašyme galite nurodyti naujos darbo vietos fiksuotą išorinį IP adresą arba nurodyti, kad vartotojo IP adresas kintamas. Pasirašytą dokumentą (el. parašu arba ranka) siųskite elektroniniu paštu info@registrucentras.lt.
 
Rekomenduojamą prašymo formą DOCX formatu galima atsisiųsti čia.

Duomenų teikimas pagal sutartį


Prisijungti prie duomenų platinimo sistemos 

 

Teisė naudotis šia sistema gali būti suteikta tik juridiniams asmenims, sudariusiems sutartį. Norint sudaryti sutartį, būtina pateikti pasirašytus žemiau pateiktus dokumentus (2 egzemplioriais). Norėdami paskirti papildomus asmenis duomenims iš registrų ar registro gauti, turite pateikti prašymą ir užpildytą bei pasirašytą papildomą Duomenų teikimo sutarties priedą (rasite sutartyje).
 
Duomenų teikimo iš Lietuvos Respublikos hipotekos, Turto arešto aktų, Testamentų, Sutarčių, Vedybų sutarčių, Įgaliojimų ir Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registrų sutartys:
 
Advokatams PDF DOCX
Advokatų profesinėms bendrijoms PDF DOCX
Antstoliams PDF DOCX
Kredito ir finansų įstaigoms PDF DOCX
Notarams PDF DOCX
Teismams PDF DOCX
Teisėtvarkos institucijoms ir mokesčių administravimo įstaigoms PDF DOCX
Kitiems juridiniams asmenims
 
Juridinis asmuo turi pateikti  prašymą dėl registro duomenų teikimo sutarties sudarymo.  Prašyme turi būti nurodytas konkretus ir teisėtas registro duomenų naudojimo tikslas, prašomų pateikti duomenų apimtis ir duomenų apimties pagrindimas, duomenų gavimo teisinis pagrindas, asmens duomenų teisėto tvarkymo kriterijai, jei prašoma elektroniniu būdu teikti fizinių asmenų asmens duomenis. Prašymą galima pateikti:
  • Registrų centro Sutarčių kontrolės ir administravimo skyriui paštu, adresu Lvovo g. 25-101, Vilnius LT-09320,
  • elektroniniu paštu tr@registrucentras.lt.
 
 
Kontaktai pasiteiravimui
Dėl sutarčių sudarymo ir
jų administravimo:
Sutarčių kontrolės ir administravimo skyriaus sutarčių administravimo specialistė
Giedrė Razumienė
el. p. giedre.razumiene@registrucentras.lt


 Atgal  Į puslapio viršų