Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN


Pradžia

Juridiniai asmenys


Juridinių asmenų registravimas, metinių finansinių ataskaitų rinkinių teikimas, elektroninio sertifikuoto išrašo užsakymas, jungtinės pažymos viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantiems tiekėjams, juridinių asmenų bei Juridinių asmenų registro tvarkytojo vieši pranešimai, pagalba ir atmintinės juridinių asmenų steigėjams bei vadovams.
JADIS tikslas yra informacinių technologijų priemonėmis kaupti duomenis apie juridinių asmenų dalyvius ir teikti turintiems teisę juos gauti fiziniams ir juridiniams asmenims.
 
  Tai Europos juridinių asmenų informacijos mainų tinklas. EBR sudaro galimybę internetu gauti oficialią informaciją apie įmones visoje Europoje išvengiant kliūčių, kurios gali kilti dėl kalbos, technologijų ar teisės aktų skirtumų.
 
 
Sutarčių registras yra viešas registras, kurio paskirtis – registruoti pirkimo–pardavimo išsimokėtinai, pirkimo-pardavimo su atpirkimo teise, lizingo sutartis, kurių dalykas yra neregistruotinas daiktas, įsigytas verslui arba paslaugoms teikti, taip pat rinkti, kaupti, apdoroti, sisteminti, saugoti ir teikti registro duomenis, atlikti kitus registro duomenų tvarkymo veiksmus.
 Atgal  Į puslapio viršų