Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Korupcijos prevencija

Pranešimas apie korupciją


Korupcija – viena iš nacionalinių grėsmių valstybei ir vienas iš pavojingiausių socialinių reiškinių, keliantis grėsmę žmogaus teisėms, demokratijai ir teisinei valstybei, iškreipiantis socialinį teisingumą, sąžiningą konkurenciją, verslo sąlygas, mažinantis ekonomikos augimą, keliantis pavojų valstybės valdymui, valstybės ar savivaldybių įstaigų stabilumui ir visuomenės moralei.
Pranešimas apie korupciją
Siekdami efektyviai vykdyti korupcijos prevenciją, raginame Jus pranešti apie Jums žinomą korupcinio pobūdžio ar bet kokį kitą pažeidimą įmonėje (rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką, administracinį ar tarnybinį nusižengimą ar darbo pareigų pažeidimą, taip pat šiurkštų etikos normų pažeidimą ar kitus teisės aktų pažeidimus).

Pranešti galite:
 
Praneškite apie korupciją telefonu skambindami įmonės pasitikėjimo telefonu +370 5 268 8330 (visą parą)
   
Praneškite apie korupciją elektroniniu paštu rašydami el. paštu pranesk@registrucentras.lt
   
Praneškite apie korupciją užpildydami formą užpildę pranešimo formą
 
DĖMESIO: tai nėra skubios pagalbos ar greitojo reagavimo pranešimų linija, todėl, norėdami išsikviesti pagalbą ar pranešti apie galimą nusikalstamą veiką, dėl kurios būtina reaguoti nedelsiant, prašome skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112 ar pasinaudoti kitais skubios pagalbos kanalais.
 
Svarbu. Iš Jūsų gautus pranešimus nagrinės įmonės Prevencijos  departamento Tyrimų ir vidaus kontrolės skyrius. Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik pranešimų tyrimų tikslais, užtikrinant jų konfidencialumą Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Jeigu pageidaujate sužinoti apie informacijos nagrinėjimo rezultatus, nepamirškite to pažymėti ir nurodyti savo kontaktų. Tokiu atveju Tyrimų ir vidaus kontrolės skyriaus specialistai per 5 darbo dienas informuos Jus apie priimtą sprendimą dėl informacijos nagrinėjimo, tuo pačiu galės su Jumis susisiekti ir prireikus patikslinti įvykio aplinkybes.

Dėkojame, kad pasitikite mumis ir nesate abejingi.
 

Apie korupcijos atvejus taip pat galite pranešti Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai.


 Atgal  Į puslapio viršų