Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Korupcijos prevencija

Korupcijos rizikos analizė


Korupcijos rizikos analizė – valstybės ar savivaldybės įstaigų veiklos analizė antikorupciniu požiūriu Vyriausybės nustatyta tvarka ir motyvuotos išvados dėl korupcijos mažinimo, kovos su korupcija programos parengimo ir pasiūlymų dėl programos turinio pateikimas, taip pat kitų korupcijos prevencijos priemonių rekomendavimas už jų įgyvendinimą atsakingoms valstybės ar savivaldybių įstaigoms (Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 straipsnio 1 dalis).


Korupcijos rizikos analizę Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka atlieka Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau vadinama – STT).
 
STT nėra atlikusi įmonėje korupcijos rizikos analizės.
 

STT atliktos korupcijos analizės išvados, kuriose Įmonei buvo pateiktos rekomendacijos (pasiūlymai):

 
1. 2019 m. kovo 5 d. STT išvadoje dėl korupcijos rizikos analizės sutikimų įsigyti žemės ūkio paskirties žemę išdavimo srityje Nr. 4-01-2181 (analizės subjektas – Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos) (toliau – Išvada) buvo pateikta rekomendacija (pasiūlymas) Įmonei. Su Išvada ir informacija apie Įmonės veiksmus, įgyvendinant pateiktą rekomendaciją, galite susipažinti STT interneto svetainėje.
 
2. 2020 m. liepos 7 d. STT išvadoje dėl korupcijos rizikos analizės procedūrose, kurias vykdant gali būti sudaroma galimybė Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastro duomenų tikslinimui Nr. 4-01-5264 (toliau – Išvada) buvo pateikta rekomendacija Įmonei. Su Išvada ir informacija apie Įmonės veiksmus, įgyvendinant pateiktą rekomendaciją galite susipažinti STT interneto svetainėje.
 
 


 Atgal  Į puslapio viršų