Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN


Pradžia / Apie Registrų centrą / Korupcijos prevencija

Korupcijos rizikos analizė


Korupcijos rizikos analizė – valstybės ar savivaldybės įstaigų veiklos analizė antikorupciniu požiūriu Vyriausybės nustatyta tvarka ir motyvuotos išvados dėl korupcijos mažinimo, kovos su korupcija programos parengimo ir pasiūlymų dėl programos turinio pateikimas, taip pat kitų korupcijos prevencijos priemonių rekomendavimas už jų įgyvendinimą atsakingoms valstybės ar savivaldybių įstaigoms (Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 straipsnio 1 dalis).

Korupcijos rizikos analizę Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka atlieka Specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau vadinama – STT).
 
2019 m. kovo 5 d. STT Išvadoje dėl korupcijos rizikos analizės sutikimų įsigyti žemės ūkio paskirties žemę išdavimo srityje Nr. 4-01-2181 (analizės subjektas – Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos) (toliau – Išvada) buvo pateikta rekomendacija (pasiūlymas) įmonei. Platesnę informaciją apie Išvadoje nurodytų korupcijos prevencijos priemonių vykdymą galite rasti STT interneto svetainėje.

STT nėra atlikusi įmonėje korupcijos rizikos analizės.


 Atgal  Į puslapio viršų