Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN


Pradžia / Apie Registrų centrą

Susisiekite

 
 
Klientų aptarnavimo padaliniai
Informacija
telefonu
Informacija apie paslaugas
     
Klientu aptarnavimo padaliniuose Telefonu
     
Adresai ir darbo laikai (8 5) 268 8262 Konsultacijų centras
 

 
Įmonės
rekvizitai
Komercinės
paslaugos
Prašymo (skundo)
pateikimas
     
Paštu
     
Rekvizitai Individualus turto vertinimas
Kadastriniai matavimai
Energinio naudingumo sertifikavimas
Pateikti  prašymą

Registrų centro darbuotojų kontaktinė informacija interneto svetainėje neskelbiama vadovaujantis Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms ir mobiliosioms programoms aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimu Nr. 480 „Dėl Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms ir mobiliosioms programoms aprašo patvirtinimo“, 17 punktu. 
 
PRANEŠKITE APIE KORUPCIJĄ*
     
Paštu
     
Įmonės pasitikėjimo telefonu visą parą
(8 5) 268 8330
El. paštu
pranesk@registrucentras.lt
Užpildžius
pranešimo formą

*DĖMESIO! Tai nėra bendrojo aptarnavimo linija. Šiais kontaktais galima pranešti apie valstybės įmonėje Registrų centre galbūt rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką, administracinį nusižengimą, darbo pareigų pažeidimą. Taip pat apie šiurkštų privalomų profesinės etikos normų pažeidimą ar kitą grėsmę viešajam interesui keliantį arba jį pažeidžiantį teisės pažeidimą, kurie vykdomi ar planuojami įmonėje. Pranešti apie pažeidimus gali Registrų centre dirbantis arba dirbęs asmuo, o taip pat asmuo, sužinojęs apie tai iš kitų šaltinių.
 
Tai nėra skubios pagalbos ar greitojo reagavimo pranešimų linija, todėl, norėdami išsikviesti pagalbą ar pranešti apie galimą nusikalstamą veiką, dėl kurios būtina reaguoti nedelsiant, prašome skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112 ar pasinaudoti kitais skubios pagalbos kanalais.
Daugiau informacijos.


 Atgal  Į puslapio viršų