Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Veiklos sritys

Tarptautinis bendradarbiavimas


Tarptautinis bendradarbiavimas apima dalyvavimą tarptautinių asociacijų, organizacijų ir darbo grupių veikloje, tarptautiniuose renginiuose ir projektuose, ryšių su giminingomis užsienio įstaigomis, organizacijomis ir įmonėmis palaikymą bei Registrų centro ir Lietuvos pasiekimų pristatymą ir sklaidą tarptautiniu mastu nekilnojamojo turto administravimo, asmenų registrų ir adresų tvarkymo, turto vertinimo, erdvinių duomenų valdymo, saugos ir kitose su įmonės veikla susijusiose srityse.
 
Dalyvavimas tarptautinėje veikloje leidžia kritiškai įvertinti savo pasiekimus, susipažinti su tarptautiniu mastu pripažintų ekspertų rekomendacijomis ir patarimais, kitų šalių gerąja patirtimi bei pasaulinėmis tendencijomis, taip pat skleisti užsienio šalių giminingų institucijų inovacijas ir naudingą praktiką, kuri leistų gerinti Registrų centro veiklą ir darbuotojų profesines žinias.
 

Dalyvavimas tarptautinių organizacijų veikloje


Dalyvavimas tarptautinių organizacijų veikloje ir rengiamuose tarptautiniuose renginiuose – ypač svarbi tarptautinio bendradarbiavimo dalis, kur Registrų centro atstovai turi galimybę susipažinti su svarbiausiais tarptautiniu mastu sprendžiamais klausimais ir plėtros kryptimis, su kitų šalių pasiekimais, iššūkiais ir  naujovėmis, tai ir galimybė garsinti Registrų centrą ir pristatyti jo patirtį, naujausius produktus ir paslaugas bei diskutuoti, kaip bendromis pastangomis gerinti ateityje aktualių sričių veiklą. Įmonė dalyvauja šių pagrindinių tarptautinių organizacijų veikloje arba seka jų veiklą:
 
 
 
EUROGEOGRAPHICS  Europos nacionalinių kartografavimo ir nekilnojamojo turto kadastro bei registro institucijų asociacija (angl. Europe’s National Mapping, Cadastral and Land Registration Authorities)
ELRA / ELRN  Europos žemės registrų asociacija (angl. European Land Registry Association), Europos žemės registrų tinklas (European Land Registry Network)
PCC Nuolatinis kadastro komitetas Europos Sąjungoje (Permanent Committee on Cadastre in the European Union)
EBRA Europos verslo registrų asociacija (angl. European Business Registry Association)
IPTI Tarptautinis turto mokesčių institutas (angl. International Property Tax Institute)
IAAO Tarptautinė vertintojų mokesčių tikslais asociacija (angl. International Association of Assessing Officers)
IRRV Tarptautinis pajamų, reitingavimo ir vertinimo institutas (angl. Institute of Revenues, Rating and Valuation)
UNECE WPLA Jungtinių Tautų Europos ekonominės komisijos Žemės administravimo darbo grupė (angl. Working Party on Land Administration of the Economic Commission for Europe, Committee on Housing and Land Management of the United Nations)
FIG Tarptautinė matininkų federacija (International Federation of Surveyors)
UN-GGIM:Europe Jungtinių Tautų Pasaulinės geoerdvinės informacijos valdymo komitetas Europos regionui (angl. The Europe Region of the United Nations Committee of Experts on Global Geospatial Information Management)


 Atgal  Į puslapio viršų