Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Paslaugos / Duomenų ir elektroninių paslaugų teikimas pagal sutartis

Notarams teikiamos paslaugos pagal sudarytas duomenų teikimo sutartis


Notarai

Šiame puslapyje rasite:
 1. Sutarčių sudarymas
 2. Veiksmai po sutarties pasirašymo
 3. Sutarties keitimas arba nutraukimas
 4. Aplikacijos ir informacinės sistemos, naudojimosi instrukcijos
 5. Teisės aktai
 6. Kontaktai


Sutarčių sudarymas

Norėdami sudaryti duomenų teikimo sutartį:
 
1. Užpildykite žemiau pateiktas sutarčių formas:
 
Duomenų teikimo iš registrų ir informacinių sistemų sutartis
(Pasirašius šią sutartį, notarui bus suteikiama teisė gauti turto arešto aktų, testamentų, vedybų sutarčių, įgaliojimų, neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, sutarčių, hipotekų ir įkeitimų, nekilnojamojo turto, juridinių asmenų, gyventojų duomenis iš atitinkamų registrų, taip pat juridinių asmenų dalyvių ir naudos gavėjų duomenis iš atitinkamų informacinių sistemų. Taip pat Jums bus suteikiama teisė naudotis JAREP ir NETSVEP bei eNotaras sistemomis.)
DOCX
Duomenų teikimo į registrus ir informacines sistemas sutartis
(Pasirašius šią sutartį, notarui bus suteikiama teisė teikti (įregistruoti) duomenis į Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto, Sutarčių ir teisių suvaržymų, Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, Vedybų sutarčių, Testamentų, Įgaliojimų registrus.)
DOCX

2. Pasirašykite sutartis kvalifikuotu elektroniniu parašu ADOC formatu Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos arba Elektroninių valdžios vartų portale.
3. Užpildytas ir elektroniniu parašu pasirašytas sutartis atsiųskite elektroniniu paštu versloklientai@registrucentras.lt.
Jei sutartis pasirašėte fiziniu parašu, po 2 sutarčių egzempliorius prašome išsiųsti Registrų centro buveinės adresu Studentų g. 39, 08106 Vilnius.


Jei sąraše neradote jums tinkamos sutarties:
 

1. Užpildykite žemiau pateiktą prašymo dėl naujos duomenų teikimo sutarties sudarymo formą:
 
Prašymas sudaryti duomenų teikimo sutartį (fiziniams asmenims) DOCX

2. Užpildytą prašymą pasirašykite kvalifikuotu el. parašu. Jei prašymą pasirašėte fiziniu parašu, jį nuskenuokite. Pasirašytą prašymą išsiųskite el. paštu versloklientai@registrucentras.lt.
3. Gavę ir išnagrinėję jūsų prašymą paruošime ir atsiųsime sutarties projektą susiderinimui.
 

Veiksmai po sutarties pasirašymo (duomenų teikimo prijungimas)

 1. Pasirašytos sutarties priede „vartotojų sąrašas“ nurodytiems duomenų vartotojams išsiunčiami el. laiškai, kuriais vartotojai prašomi užpildyti vartotojų registracijos anketą.
 2. Užpildžius anketą ir susikūrus individualų slaptažodį, vartotojas aktyvuojamas ir jam suteikiama prieiga prie sutartyje numatyto registro ar informacinės sistemos naudojimo aplikacijos. Apie sėkmingą anketos pateikimą ir vartotojo aktyvavimą vartotojas informuojamas el. paštu, kartu pateikiant ir vartotojui suteiktą vartotojo vardą sistemoje. Suteiktas vartotojo vardas ir vartotojo susikurtas slaptažodis naudojamas vartotojui jungiantis prie registrų ar informacinių sistemų aplikacijų.
 3. Tuo atveju, kai prisijungimui prie registro ar informacinės sistemos naudojama tapatybės nustatymo internete platforma iPasas - duomenų vartotojams išsiunčiami el. laiškai, kuriais vartotojai paprašomi užpildyti vartotojų registracijos anketą. Registrų centras gavęs užpildytą vartotojo anketą, aktyvuoja atitinkamą vartotoją, taip suteikdamas jam prieigą prie sutartyje numatytų registrų ir (ar) informacinių sistemų naudojimo aplikacijų. Apie sėkmingą vartotojo aktyvavimą, vartotojas informuojamas el. paštu.
  Prisijungimas prie atitinkamų aplikacijos vykdomas per iPasas vartotojui autentifikuojantis pasinaudojant šiomis priemonėmis:
  • mobiliu elektroniniu parašu
  • kriptografinė USB laikmena
  • lustinė kortelė
  • elektronine bankininkyste

Sutarties keitimas arba nutraukimas

Norėdami pakeisti arba nutraukti pasirašytą sutartį:

1. Užpildykite žemiau pateiktą jums aktualią prašymo formą:
 
Prašymas pakeisti duomenų teikimo sutartį (fiziniams asmenims) DOCX
Prašymas nutraukti duomenų teikimo sutartį (fiziniams asmenims) DOCX

2. Užpildytą prašymą dėl sutarties pakeitimo pasirašykite kvalifikuotu el. parašu. Jei prašymą pasirašėte fiziniu parašu, jį nuskenuokite. Pasirašytą prašymą išsiųskite el. paštu versloklientai@registrucentras.lt. Pasirašytą prašymą fiziniu parašu galite siųsti paštu adresu Studentų g. 39, 08106 Vilnius.
DĖMESIO! Prašymai dėl sutarties nutraukimo priimami tik pasirašyti originaliu parašu. Tuo atveju, jei prašymą dėl sutarties nutraukimo pasirašysite fiziniu parašu, prašymo originalą siųskite Registrų centro buveinės adresu  Studentų g. 39, 08106 Vilnius.

Aplikacijos ir informacinės sistemos, jų naudojimosi instrukcijos

Pavadinimas / prisijungimas Paskirtis Instrukcijos
Vedybų sutarčių registras (LIMSIP)

Prisijungti čia.
Duomenų teikimas registrui el. būdu apie vedybų sutartis, turto padalijimo faktus, nurodytus Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse. Naudotojo vadovas
Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registras (NIRVARIP)

Prisijungti čia.
Dokumentų ir duomenų teikimas registrui el. būdu apie asmenis: tam tikroje srityje teismo pripažintus neveiksniais; kurių civilinis veiksnumas tam tikroje srityje yra apribotas; nepilnamečius nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų, kurių teisės savarankiškai disponuoti savo pajamomis bei turtu teismo sprendimu apribotos ar atimtos; paskirtus globėjus ir rūpintojus; sudariusius pagalbos priimant sprendimus sutartį (-is); pagalbą priimant sprendimus teikiančius asmenis bei sritis, kuriose asmeniui teikiama pagalba priimant sprendimus; asmenų pateiktus išankstinius nurodymus. Naudotojo vadovas

Duomenų teikimo Testamentų registras (TRIS)

Prisijungti čia.
 

Duomenų teikimas registrui el. būdu apie Lietuvos Respublikos teritorijoje sudarytus ir notaro patvirtintus (priimtus saugoti) testamentus. Naudotojo vadovas
Tvarkomųjų registrų platinimo sistema (TRPS)

Notarams, kaip sutartiniams klientams: prisijungti čia.
 
Duomenų paieškos sistema, kurioje apjungti Registrų centro tvarkomų Turto arešto aktų, Vedybų sutarčių, Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų ir Testamentų registrų duomenys. Naudotojo vadovas
Nekilnojamojo turto sandorių viešoji elektroninė paslauga (NETSVEP)

Prisijungti čia.
„Vienas langelis“ siekiantiems: įgyti nekilnojamąjį turtą ar teises į jį visoje Lietuvos teritorijoje ir/ar sudarantiems nekilnojamojo turto sandorį (-ius) ir juridinių asmenų registravimo procedūras atliekant visus reikiamus sandoriui sudaryti veiksmus tik pas notarą. Naudotojo žinynas
Juridinių asmenų registravimo elektroninės paslaugos (JAREP)

Prisijungti čia.
Naujų juridinių asmenų registravimas, pakeistų juridinio asmens duomenų ir dokumentų registravimas, laikinas pavadinimo įrašymas į Juridinių asmenų registrą (JAR) ir pranešimų JAR teikimas. Naudotojo instrukcija
Įgaliojimų registras (ĮREG)

Prisijungti čia.
 
Duomenų ir dokumentų iš institucijų teikimas el. būdu Įgaliojimų registrui. Naudotojo vadovas
Duomenų teikimo ir tvarkymo elektroninių paslaugų programa (TURTAS)

Prisijungti čia.
Hipotekos (įkeitimo) sandorių rengimas ir teikimas registruoti (išegistruoti) vienu metu NTR ir STSR; neregistruojamų daiktų sutarčių parengimas ir pateikimas STSR; prašymų dėl juridinių faktų įregistravimo (išregistravimo) NTR teikimas. Naudotojo vadovas
Juridinių asmenų registras

Prisijungti čia.
Duomenų, susijusių su juridiniais asmenimis paieška. Vartotojo instrukcija
Juridinių asmenų dalyvių informacinė sistema (JADIS)

Prisijungti čia.
Duomenų teikimas iš JADIS apie dalyvius. Vartotojo vadovas
Juridinių asmenų naudos gavėjų informacinė sistema (JANGIS)

Prisijungti čia.
Duomenų teikimas iš JANGIS apie naudos gavėjus.

Naudotojo vadovas


 

 

Teisės aktai

Teisės aktus, reglamentuojančius duomenų teikimą, rasite čia
 

DĖL SUTARČIŲ SUDARYMO IR KITAIS SU SUTARTIMIS SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS KREIPKITĖS

Darbo
laikas
Informacija
telefonu
Informacija
el. paštu
     
Klientu aptarnavimo padaliniuose Telefonu
     
I-IV 8:00-17:00
V   8:00-16:00
+370 5 262 22 22 versloklientai@registrucentras.lt


 Atgal  Į puslapio viršų