Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN


Pradžia / Juridiniai asmenys / Sutarčių registras

Sutarčių registro paslaugų įkainiai


 

Paslauga Kaina, Eur
Lizingo, pirkimo–pardavimo išsimokėtinai, pirkimo–pardavimo su atpirkimo teise sutarties įregistravimas 3,58
Duomenų pagal duomenų teikėjo pranešimą (prašymą) įrašymas 3,58
Lizingo, pirkimo–pardavimo išsimokėtinai, pirkimo–pardavimo su atpirkimo teise sutarties pakeitimo duomenų įrašymas ar klaidos taisymas 3,37
Išsamios informacijos išrašas, duomenų paiešką atlikus pagal pirkimo–pardavimo išsimokėtinai, pirkimo–pardavimo su atpirkimo teise ar lizingo sutarties, kurių dalykas yra neregistruojami daiktai, įsigyti verslui ir paslaugoms, identifikavimo kodą (atlyginimo už Sutarčių registro duomenų vienetą dydis) popierine forma 5,66 + 0,04 už kiekvieną psl.
elektronine forma 5,49
„sistema–sistema“ būdu 0,19
Išsamios informacijos išrašas, duomenų paiešką atlikus pagal lizingo gavėjo arba pirkėjo asmens kodą (jeigu asmuo neregistruotas Lietuvos Respublikoje fizinius asmenis registruojančiame valstybės registre, – pagal asmens gimimo datą, vardą ir pavardę; juridinio asmens kodą arba registravimo numerį, užsienio valstybę, kurioje įregistruotas juridinis asmuo, jeigu juridinis asmuo registruotas ne Lietuvos Respublikoje, pavadinimą, buveinę) popierine forma 5,66 + 0,04 už kiekvieną psl.
elektronine forma 5,49
„sistema–sistema“ būdu 0,19
Sutarčių registro dokumentų santrauka popierine forma 4,71 + 0,04 už kiekvieną psl.
elektronine forma 4,35
„sistema–sistema“ būdu 0,19
Suteiktų paslaugų išklotinė 2,22

„Sistema–sistema“ būdas reiškia, kad duomenys teikiami automatizuotam apdorojimui skirtais XML ir JSON formatais (angl. machine readable). Šis būdas taikomas tada, jei duomenis pageidaujama gauti nuolat, su Registrų centru sudaroma duomenų teikimo sutartis bei duomenų gavimui paruošiama programinė įranga.


 Atgal  Į puslapio viršų