Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Veiklos sritys / Europos Sąjungos finansuojami projektai
Europos Sąjungos bendrai finansuota
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos
Teisingumo programos (JUST – 2014-2020) lėšomis

 

Projektas   Nr. 101007385   „LEILA – link daugiakalbės  Europos  teisminių aukcionų platformos“


Valstybės įmonė Registrų centras kartu su Italijos teisingumo ministerija ir kitais vienuolika projekto partnerių ES šalių narių (Latvija, Kroatija, Portugalija, Prancūzija, Austrija, Belgija, Graikija, Čekijos Respublika, Bulgarija) įgyvendino projektą „LEILA – link daugiakalbės Europos teisminių aukcionų platformos“.
 
Projektu siekiama pašalinti nustatytus sektoriaus trūkumus, suteikiant piliečiams ir įmonėms galimybę be tarpininkų lengvai gauti informaciją apie prekes, kurios turi būti parduodamos teismo aukcionuose (Lietuvoje atitikmuo - varžytynės), vykstančiuose vienoje ar keliose valstybėse narėse, per unikalų daugiakalbį bandomąjį interneto portalą. Šis portalas – „vieno langelio“ Europos rinka, sukurta paprastai ir suprantamai, praplečianti valstybių sienas ir suteikianti vartotojams galimybę palyginti paieškos rezultatus įvairiomis kalbomis.
 
Platforma integruota su septynių valstybių narių teisminių aukcionų nacionalinėmis informacinėmis sistemomis (Italija, Latvija, Kroatija, Portugalija, Prancūzija, Lietuva ir Čekijos Respublika). Integracija garantuoja, kad informacija bus nuolat atnaujinama, kartu suteikiant paprastą ir intuityvią grafinę vartotojo sąsają, palengvinančią sudėtingas paieškas ir leidžiančią vartotojams palyginti paieškos rezultatus pasirinkta kalba.
 
Daugiakalbė platforma yra žingsnis į priekį didinant teisminių aukcionų konkurencingumą ir efektyvumą ES lygmeniu, plečiant vartotojų bazę ir potencialių dalyvių skaičių, siekiant greitesnio pardavimo proceso užbaigimo ir mažinant neveiksnių paskolų santykį.
 
LEILA taip pat siekia užtikrinti ilgalaikį platformos plėtros potencialą tiek horizontaliu, tiek vertikaliu aspektu, užtikrindama, kad ją būtų galima dar labiau praturtinti sudėtingesnėmis funkcijomis, o valstybės narės, iš pradžių nedalyvaujančios, galės lengvai prisijungti prie platformos vėlesnėje stadijoje.
 
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo 2021 m. vasario 1 d. iki 2023 m. lapkričio 30 d.
Projekto vertė – 1 168 986,39 EUR (VĮ Registrų centro dalis – 68 843,80 EUR)
 
 


 Atgal  Į puslapio viršų