Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
PRANEŠK APIE PAŽEIDIMĄ

Nelikite abejingi pažeidimams ir netinkamam elgesiui!

Čia Jūs galite pranešti apie Jums žinomą korupcinio pobūdžio ar bet kokį kitą pažeidimą Valstybės įmonėje Registrų centras (rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką, administracinį ar tarnybinį nusižengimą ar darbo pareigų pažeidimą, taip pat šiurkštų etikos normų pažeidimą ar kitus teisės aktų pažeidimus).

Jūsų pateiktų asmens duomenų konfidencialumas bus užtikrintas Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikalstamos veikos padarymu. Už tokius veiksmus gresia baudžiamoji atsakomybė.

Vardas, pavardė (Pildyti nebūtina):
El. paštas (Pildyti nebūtina):
Telefonas (Pildyti nebūtina):
Adresas (Pildyti nebūtina):

Pranešimas* (Prašom nurodyti Jums žinomus faktus apie galimus pažeidimus įmonėje. Siekdami kuo kompetentingiau įvertinti informaciją, prašome kuo išsamiau aprašyti pažeidimą, nurodyti jo padarymo vietą, laiką ir turimą informaciją apie pažeidėją, pažeidimo pobūdį. Taip pat pateikite kitus duomenis, kurie, Jūsų nuomone, yra reikšmingi).

Dokumentai, patvirtinantys informacijoje nurodytus pažeidimus, aplinkybes, kiti įrodomai (Pildyti neprivaloma).
Priedas:
Priedas:
Priedas:
Priedas:
Priedas:

Įmonės Prevencijos departamento Tyrimų ir vidaus kontrolės skyrius per 5 darbo dienas priims sprendimą dėl Jūsų pateiktos informacijos nagrinėjimo. Jeigu norite gauti informaciją, apie įmonės atliktus veiksmus, priimtus sprendimus, atitinkamai pažymėkite (asmuo, pateikęs pranešimą, apie atliktus veiksmus, priimtus sprendimus neinformuojamas, jei jis nenurodo savo vardo ir pavardės, telefono numerio arba el. pašto adreso ar kito adreso, kuriuo galima pateikti atsakymą.)


Mano pranešimas ir asmens duomenys gali būti perduoti kitai kompetentingai pranešimą nagrinėti įstaigai (Pasirinkite tik vieną variantą)


Įveskite paveikslėlyje matomus skaičius Saugos skaičius 

 Atgal  Į puslapio viršų