Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN
Pradžia / Gyventojai / Įgaliojimų registras

Jei karantino metu dirbdami iš namų susiduriate su prisijungimo problemomis, greičiausiai, tai yra todėl, kad duomenų teikimo sutartyje yra nurodytas fiksuotas išorinis vartotojo (-ų) IP adresas (-ai).
 
Norėdami sudaryti galimybę vartotojui prisijungti prie registrų duomenų bazių, užpildykite prašymą dėl vartotojo (-ų) IP adreso (-ų) pakeitimo. Prašyme galite nurodyti naujos darbo vietos fiksuotą išorinį IP adresą arba nurodyti, kad vartotojo IP adresas kintamas. Pasirašytą dokumentą (el. parašu arba ranka) siųskite elektroniniu paštu info@registrucentras.lt.
 
Rekomenduojamą prašymo formą DOCX formatu galima atsisiųsti čia.

Duomenų teikimas pagal sutartį


Prisijungti prie duomenų platinimo sistemos 

 

Teisė naudotis šia sistema gali būti suteikta tik juridiniams asmenims, sudariusiems sutartį. Norint sudaryti sutartį:
  1. Užpildykite žemiau pateiktą sutarties formą.
  2. Pasirašykite sutartį kvalifikuotu elektroniniu parašu Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos arba Elektroninių valdžios vartų portale.
  3. Pasirašytą sutartį atsiųskite elektroniniu paštu: info@registrucentras.lt
Duomenų teikimo iš Lietuvos Respublikos hipotekos, Turto arešto aktų, Testamentų, Sutarčių, Vedybų sutarčių, Įgaliojimų ir Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registrų sutartys:
 
Advokatams PDF DOC
Advokatų profesinėms bendrijoms PDF DOC
Antstoliams PDF DOC
Kredito ir finansų įstaigoms PDF DOC
Notarams PDF DOC
Teismams PDF DOC
Teisėtvarkos institucijoms ir mokesčių administravimo įstaigoms PDF DOC
Duomenų teikimo Notarams iš Nekilnojamojo turto, Juridinių asmenų, Lietuvos Respublikos gyventojų, Lietuvos Respublikos hipotekos, Turto arešto aktų, Testamentų, Vedybų sutarčių, Įgaliojimų, Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registrų, panaudojant saityno paslaugą (angl. webservice) RC_BROKER)
Notarams PDF DOCX
Kitiems juridiniams asmenims
 
Juridinis asmuo turi pateikti  prašymą dėl registro duomenų teikimo sutarties sudarymo.  Prašyme turi būti nurodytas konkretus ir teisėtas registro duomenų naudojimo tikslas, prašomų pateikti duomenų apimtis ir duomenų apimties pagrindimas, duomenų gavimo teisinis pagrindas, asmens duomenų teisėto tvarkymo kriterijai, jei prašoma elektroniniu būdu teikti fizinių asmenų asmens duomenis. Prašymą galima pateikti el. paštu info@registrucentras.lt
 
 
Kontaktai pasiteiravimui
Dėl sutarčių sudarymo ir
jų administravimo:
Sutarčių kontrolės ir administravimo skyriaus sutarčių administravimo specialistė
Giedrė Razumienė
el. p. giedre.razumiene@registrucentras.lt


 Atgal  Į puslapio viršų