Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN
Pradžia / Juridiniai asmenys / JAR

Jungtinė pažyma apie viešųjų pirkimų procedūroje dalyvaujantį tiekėją


Nuo 2009 m. liepos 1 d. išduodama pažyma, patvirtinanti jungtinius Juridinių asmenų registro, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos ir Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tvarkomus duomenis apie viešųjų pirkimų procedūroje dalyvaujantį tiekėją.
 

Asmuo, norintis gauti pažymą, turi pateikti Registrų centrui nustatytos formos prašymą tik vienu iš dviejų būdų:
1. asmeniškai atvykus arba siunčiant paštu bet kuriam Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniui;
2. elektroniniu būdu per Registrų centro klientų savitarnos sistemą, jeigu prašymo teikėjas (teikėjai) turi kvalifikuotą elektroninį parašą. Šiuo metu galima naudotis:
  • valstybės įmonės Registrų centro išduotu kvalifikuotu el. parašu (daugiau apie Registrų centro išduodamą el. parašą sužinosite svetainėje www.elektroninis.lt);
  • mobiliojo ryšio operatorių - Bitė, Telia, Tele2 ir Teledema - išduotais kvalifikuotais sertifikatais (m. parašu);
  • Asmens dokumentų išrašymo centro prie Vidaus reikalų ministerijos išduota asmens tapatybės kortele, kurioje įrašyti asmens atpažinimo elektroninėje erdvėje ir kvalifikuoto parašo sertifikatai.

Prašymų formos
 
Prašymas išduoti jungtinę pažymą apie juridinį asmenį PDF DOC
Prašymas išduoti jungtinę pažymą apie fizinį asmenį PDF DOC

Svarbu žinoti:
  • už pažymos išdavimą turi būti sumokamas atlyginimas;
  • pažyma parengiama ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo prašymo originalo ir patvirtinimo apie atlyginimo sumokėjimą gavimo dienos;
  • jeigu juridinis asmuo turi įsiskolinimų Valstybinei mokesčių inspekcijai ar reikia patikslinti ar papildyti tvarkomus juridinio asmens duomenis, pažyma parengiama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos.


Duomenys apie tiekėjo atsiskaitymą su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba gaunami automatiškai – interaktyviai. Jeigu juridinis asmuo turi įsiskolinimų, jam bus išduota pažyma, kad jis yra skolingas. Todėl rekomenduojame juridiniams asmenims, prieš pateikiant prašymą išduoti jungtinę pažymą, patiems pasitikrinti, ar jie nėra skolingi Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai. 

Registrų centras neturi galimybės išduoti juridiniam asmeniui jungtinę pažymą, kurioje būtų nurodyti duomenys pagal Viešųjų pirkimų įstatymo 33 straipsnio 1 dalies 3 punkto reikalavimus, t. y. ar juridinio asmens dalyvis, turintis balsų daugumą dalyvių susirinkime, neturi neišnykusio ar nepanaikinto teistumo už nusikalstamą bankrotą. Pažymas apie fizinio asmens teistumą išduoda Informatikos ir ryšių departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, taip pat šie duomenys nurodomi Registrų centro išduodamoje jungtinėje pažymoje apie fizinį asmenį. Atgal  Į puslapio viršų