Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Turtas ir apribojimai / Nekilnojamojo turto vertinimas / Nekilnojamojo turto sandorių duomenų teikimas

Internetinė nekilnojamojo turto sandorių kainų paieška

 
Ši paieška suteikia vartotojams galimybę patiems tiesiogiai ieškoti duomenų Registrų centro nekilnojamojo turto rinkos sandorių duomenų bazėje. Vartotojas paieškos laukeliuose nurodo ieškomo nekilnojamojo turto kriterijus. Gaunamas atsakymas apie naujausius sandorius (atsižvelgiama į sandorio datos intervalą, laukelis „iki“).

Vieną užklausą sudaro iki 25 NT sandorių (mokama už 1 paiešką), iki 50 NT sandorių (mokama už 2 paieškas). Informacija apie sandorius pateikiama paieškos lange, PDF ir Excel programų dokumentuose.

Duomenų užklausos ir teikiamų duomenų apimtis priklausys nuo vartotojo tipo:
 
1. Vartotojai, kurie turi teisinį pagrindą gauti nekilnojamojo daikto unikalų numerį ir nekilnojamojo daikto adresą (NT vertintojai ir kiti). Šie vartotojai paieškos užklausoje turės galimybę atlikti paiešką pagal vietovę, gatvę ir seniūniją, o NT sandorių duomenų ataskaitose bus teikiamas tikslus objekto adresas, objekto unikalus numeris, kadastro vietovės ir bloko kodai;
 
2. Vartotojai, kurie neturi teisinio pagrindo gauti nekilnojamojo daikto unikalų numerį ir nekilnojamojo daikto adresą (kiti asmenys). Šie vartotojai užklausoje neturės galimybės atlikti paieškos pagal vietovę, gatvę ir seniūniją, o NT sandorių duomenų ataskaitose nebus teikiamas objekto adresas (bus teikiama tik savivaldybė), kadastro vietovės ir bloko kodai, teikiamas objekto identifikatorius.


Prašymai sudaryti sutartį priimami el. p. versloklientai@registrucentras.lt


Įkainis

 
Paslauga Įkainis, Eur
Internetinė nekilnojamojo turto sandorių kainų paieška 9,50 + PVM už 1 ataskaitą.
 


Pavyzdžiai

 
Paieškos lango ir gaunamų rezultatų pateikimo pavyzdžiai, kai prisijungia vartotojai, kurie turi teisinį pagrindą gauti nekilnojamojo daikto unikalų numerį ir nekilnojamojo daikto adresą (NT vertintojai ir kiti).
 Paieškos lango ir gaunamų rezultatų pateikimo pavyzdžiai, kai prisijungia vartotojai, kurie neturi teisinio pagrindo gauti nekilnojamojo daikto unikalų numerį ir nekilnojamojo daikto adresą (kiti asmenys).
 
 
 Atgal  Į puslapio viršų