Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Turtas ir apribojimai / Nekilnojamojo turto vertinimas

Individualus nekilnojamojo turto vertinimas


Registrų centras individualaus turto vertinimo paslaugas atlieka visoje Lietuvos teritorijoje. Įmonėje dirba aukščiausios kvalifikacijos atestuoti turto vertintojai, kurie objektyviai, nešališkai ir profesionaliai atliks individualų turto vertinimą, pateiks jums išsamią turto vertinimo ataskaitą, kurioje turto vertė bus pagrįsta naujausiais rinkos duomenimis ir rinkos tyrimų rezultatais.

Galime atlikti šio jūsų turto vertinimą:
  • Namo ar buto vertinimas
  • Sodo vertinimas
  • Žemės vertinimas
  • Patalpų vertinimas 

Taip pat atliekame vidutinės rinkos vertės nustatymo paslaugas.


Įmonės individualaus turto vertinimo ataskaitas pripažįsta visos finansinės bei teisinės institucijos. Garantuojame informacijos konfidencialumą ir turto vertinimo nešališkumą.
 
 
Norėdami pasiteirauti dėl individualaus nekilnojamojo turto vertinimo ir jo kainos užpildykite užklausą internetususisiekite el. paštu pardavimai@registrucentras.lt arba telefonu: 8 (631) 55 000.

Valstybės įmonė Registrų centras įrašyta į Išorės turto arba verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą, pažymėjimo Nr. 000133. Turto ir verslo vertinimas yra draustas profesinės atsakomybės draudimu ir nepriklausomo turto ir verslo vertintojo civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

 

Pagrindiniai partneriai:

Swedbank Luminor SEB Citadele
  Medicinos bankas Šiaulių bankas  


 Atgal  Į puslapio viršų