Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN


Pradžia / Juridiniai asmenys / JAR / Jungtinė pažyma

Atlyginimas už jungtinės pažymos išdavimą


Paslauga Paslaugos kaina eurais
Pažyma, patvirtinanti jungtinius kompetentingų institucijų tvarkomus duomenis apie viešųjų pirkimų procedūroje dalyvaujantį tiekėją:
viešųjų pirkimų procedūroje dalyvaujančiam tiekėjui – juridiniam asmeniui (kai pažymoje duomenys pateikiami tik apie patį juridinį asmenį)* 8,11
viešųjų pirkimų procedūroje dalyvaujančiam tiekėjui – fiziniam asmeniui 9,27
 

* Iki 2020 m. rugsėjo 30 d.:

Tik tais atvejais, kai vadovo kaip vienasmenio valdymo organo neturi būti pagal atitinkamos teisinės formos įstatymą. Kitais atvejais pažymoje nurodomi duomenys apie tiekėją (juridinį asmenį) bei jo vadovą ir, pagal poreikį, apie buhalterį ar kitą asmenį, turintį teisę surašyti ir pasirašyti tiekėjo apskaitos dokumentus. Tuomet punkte nurodyto atlyginimo už pažymos išdavimą dydis didinamas 3,19 euro atitinkamai už kiekvieno fizinio asmens duomenų vienetą, t. y.:

  • kai pažymoje prašoma nurodyti duomenis apie tiekėją, kuris pagal atitinkamos teisinės formos įstatymą privalo turėti vienasmenį valdymo organą – vadovą, kaina skaičiuojama - 8,11+3,19=11,30 euro;
  • kai pažymoje dar papildomai prašoma nurodyti duomenis ir apie tiekėjo buhalterį ar kitą asmenį, turintį teisę surašyti ir pasirašyti tiekėjo apskaitos dokumentus, kaina skaičiuojama - 8,11+3,19+3,19=14,49 euro.


 Atgal  Į puslapio viršų