Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Juridiniai asmenys

EBR - Europos verslo registras


European business register

 

 Ar norite sužinoti, kas yra Slovėnijos bendrovės, su kuria ketinate užmegzti verslo santykius, vadovas? O galbūt jums reikia tikslaus jūsų verslo partnerio Estijoje adreso? Koks šiuo metu jūsų verslo partnerio Norvegijoje teisinis statusas? Naujausia ir patikima informacija apie įmones visuomet reikalinga sudarant sutartis arba tiesiog puoselėjant tvirtesnius verslo kontaktus.
 

Europos verslo registras (EBR) – tai Europos juridinių asmenų informacijos mainų tinklas. EBR sudaro galimybę internetu gauti oficialią informaciją apie įmones visoje Europoje išvengiant kliūčių, kurios gali kilti dėl kalbos, technologijų ar teisės aktų skirtumų.

 

EBR užtikrina prieigą internetu prie aktualios informacijos apie Europos įmones, t. y. prieigą prie kiekvienos šalies oficialaus juridinių asmenų registro.

 

Duomenys iš EBR apie Europos šalių įmones teikiami standartizuotų ataskaitų forma. Šiuo metu EBR internetu teikiami 5 standartiniai produktai (įmonių paieška, įmonės duomenys, įmonės asmenys, asmenų paieška, asmenų paskyrimai). Šių produktų informacija apie įmones visoje Europoje teikiama standartizuotai.

 

Įvairios šalys taip pat teikia papildomus informacinius produktus, kurie atspindi įvairią šalių registruose kaupiamą informaciją. Tai steigimo sutartys, metinių finansinių ataskaitų dokumentai, balansai, pelno (nuostolių) ataskaitos ir kt.

 

Daugelyje šalių įmonių paieška nemokama, tačiau už papildomą informaciją reikia mokėti. Atlygis už EBR paslaugą įvairiose šalyse skiriasi, atsižvelgiant į šalyje veikiančią kainų politiką. Už informaciją privaloma sumokėti iš anksto.

 

Prisijunkite prie Registrų centro savitarnos ir naudokitės EBR paslaugomis.

 

Daugiau informacijos apie EBR ir apie EBR valstybes nares galima rasti EBR portale. Atgal  Į puslapio viršų