Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Turtas ir apribojimai

Miškų valstybės kadastras


Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastro paskirtis – registruoti miško žemės taksacinius sklypus, tvarkyti kadastro duomenis, kadastro informaciją, kadastrui pateiktus dokumentus ir (arba) jų kopijas ir kadastro duomenis, kadastro informaciją, kadastrui pateiktų dokumentų kopijas teikti miško valdytojams, matininkams, nekilnojamojo turto vertintojams ir kitiems suinteresuotiems fiziniams ir juridiniams asmenims, valstybės registrams.

Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastras yra vienas pagrindinių valstybės kadastrų, apimantis duomenų apie Lietuvos miškus visumą,  miškų nuosavybę, miško išteklių kiekį bei kokybę ir ekonominę vertę. Šiame kadastre kaupiami grafiniai ir aprašomieji duomenys apie visus Lietuvos miškus, nepriklausomai nuo jų nuosavybės formos ir saugojimo režimo. Kadastras sudaromas sklypinės miškų inventorizacijos pagrindu. Kadastro objektas – miško žemės taksacinis sklypas. Kadastro objektų visuma sudaro visos šalies miško žemės plotą.

Kadastro duomenys nuolat atnaujinami iš miško valdytojų ir kitų duomenų teikėjų gavus duomenis, informaciją ir dokumentus apie atliktą miško sklypinų inventorizaciją, įvykdytas ūkines priemones, nuosavybės, administracinių ribų ir kitus pasikeitimus, naujai įveistus ir savaime išaugusius miškus.

Teikiamos paslaugos:
  • miško žemės taksacinio sklypo kadastro duomenų pakeitimas
  • miško žemės taksacinio sklypo įregistravimas
  • miško žemės taksacinio sklypo išregistravimas
  • pažymos, išrašai (apie miško žemės, medynų vertę, apie taksacines (aprašomąsias) miškų charakteristikas, apie grafinius kadastro duomenis)
  • prieiga prie miškų kadastro žemėlapių (VMT-GIS)


 Atgal  Į puslapio viršų