Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Atviri duomenys

Užsakomųjų duomenų rinkinių teikimas


Užsakomieji duomenų rinkiniai – tai Registrų centro tvarkomų registrų ir informacinių sistemų duomenys (duomenų rinkiniai, statistinės suvestinės, personalizuotos duomenų ataskaitos ir pan.) rengiami pagal individualius poreikius ir teikiami klientams pagal vienkartinius prašymus arba duomenų teikimo sutartis. Užsakomųjų duomenų ataskaitos gali būti rengiamos klientams patogiu formatu ir pageidaujamu būdu.

Užsakomųjų duomenų rinkinių pavyzdžiai:

 • Statistinių suvestinių rengimas pagal individualius poreikius.
 • Registrų ir informacinių sistemų duomenų parengimas pagal klientų nurodytas išrinkimo sąlygas ir/arba pateiktas erdvines ribas.
 • Klientų tvarkomų duomenų papildymas, prijungiant aktualią informaciją iš registrų ir informacinių sistemų.
 • Erdvinių duomenų išrinkimas, papildant registrų ir informacinių sistemų atributiniais duomenimis ir/arba statistine informacija.
 • Nekilnojamojo turto sandorių duomenų teikimas pagal prašymus ir sutartis. Daugiau informacijos apie nekilnojamojo turto sandorių paslaugas rasite čia.
 • Personalizuotų duomenų ataskaitų teikimas nustatytu periodiškumu, sutartyje nurodytais el. pašto adresais arba klientams suteikiant prieigą patiems formuoti ataskaitą IBM Cognos aplinkoje (modifikuoti lenteles, grafikus, aktualius laukus, grupavimo ir išrinkimo sąlygas; gautus rezultatus išsaugoti pasirinktu formatu).
 

Įkainiai

Paslauga yra mokama. Taikomi įkainiai už ataskaitos suformavimui reikalingus programavimo darbus ir teikiamus duomenis (pagal Vyriausybės nutarimu patvirtintus įkainius). Programavimo darbų apimtys nustatomos gavus prašymą ir suderinus uždavinį su gavėju.
 

Norint užsakomąjį duomenų rinkinį gauti pagal prašymą (vienkartinio teikimo atveju):

 1. Užpildykite prašymą, jame nurodykite prašomų pateikti duomenų apimtis, naudojimo tikslą ir teisinį duomenų gavimo pagrindą. Jei prašote pateikti kitų asmenų asmens duomenis, nurodykite asmens duomenų tvarkymo sąlygas.
 2. Prašymą pasirašykite kvalifikuotu e. parašu. Jei prašymą teikia juridinis asmuo, pasirašo įmonės vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Jei prašymą pasirašo įgaliotas asmuo, nepamirškite pridėti įgaliojimo kopijos.
 3. Jį siųskite el. paštu info@registrucentras.lt.
 4. Nesant galimybės pasirašyti ir pateikti prašymo elektroninėmis priemonėmis, ranka pasirašytą prašymą galima pateikti atvykus į klientų aptarnavimo padalinį (pateikiant galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą).
 5. Gavę prašymą jį išnagrinėsime ir informuosime apie prašomo duomenų rinkinio teikimo galimybes, apimtis ir preliminarią duomenų parengimo ir teikimo kainą bei terminą.
Prašymas pateikti užsakomąjį duomenų rinkinį fiziniams asmenims PDF DOCX
Prašymas pateikti užsakomąjį duomenų rinkinį juridiniams asmenims PDF DOCX
 

Norint užsakomuosius duomenų rinkinius gauti pagal sutartį (daugkartinio teikimo atveju):

 1. Užpildykite prašymą, jame būtinai nurodykite prašomų pateikti duomenų apimtis, naudojimo tikslą ir teisinį duomenų gavimo pagrindą.
 2. Prašymą pasirašykite kvalifikuotu e. parašu arba jį nuskenuokite. Prašymą pasirašyti turėtų įmonės vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Jei prašymą pasirašo įgaliotas asmuo, nepamirškite pridėti įgaliojimo kopijos.
 3. Jį siųskite el. paštu versloklientai@registrucentras.lt .
 4. Gavę prašymą jį išnagrinėsime ir informuosime apie prašomo duomenų rinkinio teikimo galimybes, apimtis ir preliminarią duomenų parengimo ir teikimo kainą bei terminą.
Prašymas sudaryti duomenų teikimo sutartį fiziniams asmenims PDF DOCX
Prašymas sudaryti duomenų teikimo sutartį juridiniams asmenims PDF DOCX
 

Susidomėjote? Susisiekite su mumis:

El. paštu versloklientai@registrucentras.lt
Telefonu +370 5 262 22 22
 


 Atgal  Į puslapio viršų