Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Juridiniai asmenys / JADIS

Įgaliojimo teikti duomenis apie naudos gavėjus (JANGIS) sudarymas internetu


Įgaliojimą teikti duomenis apie naudos gavėjus į JANGIS sudarykite internetu. Ši paslauga nemokama ir padeda taupyti jūsų laiką.

Įgaliojimą internetu gali sudaryti tik juridinio asmens vadovas (t.y. kai įmonėje nustatytas vienasmenis juridinio asmens atstovavimas). Tai padaryti galima prisijungus prie Registrų centro savitarnos naudojant kvalifikuotą elektroninį parašą ir atlikus šiuos žingsnius:

 

UŽPILDYKITE ĮGALIOJIMUI REIKIAMUS DUOMENIS

Viršutinėje meniu juostoje pasirinkite:
1. Juridinių asmenų registras

Kairinėje meniu juostoje pasirinkite:
2. Įgaliojimai
3. Naujas įgaliojimas

4. Skiltyje Įgaliotinis paspaudę Pasirinkti asmenį suraskite asmenį, kuriam bus sudaromas įgaliojimas. Pasirinkus asmenį automatiškai užpildomi duomenys apie Įgaliotinį: asmens kodas, vardas ir pavardė. Ranka suveskite Įgaliotinio telefono numerį ir el. paštą.

5. Skiltyje Įgaliojimas pasirinkite reikiamą įgaliojimą: Teikti informaciją apie naudos gavėjus, pažymėkite norimus išduoti įgaliojimus: dėl naudos gavėjų sąrašų / išrašų užsakymo ir/arba dėl naudos gavėjo sąrašo teikimo

6. Laukelyje Terminas nurodykite, iki kada sudaromas įgaliojimas (automatiškai nurodomas terminas yra 2 metai nuo sudarymo datos. Jį galima koreguoti ranka)

7. Spauskite Tęsti
 

PASIRAŠYKITE ĮGALIOJIMĄ

8. Pasirašykite sudaromą įgaliojimą pasirinkdami pasirašymo būdą
9. Spauskite Tęsti

SUTEIKITE ĮGALIOJIMĄ

10. Suteikite įgaliojimą paspaudę Suteikti įgaliojimą

SVARBU! Pamiršus spustelti Suteikti įgaliojimą įgaliojimas nebus suteiktas. Duomenys sistemoje nesaugomi, todėl juos reikės teikti iš naujo.
 

PERŽIŪRĖKITE ĮGALIOJIMĄ, KEISKITE STATUSĄ

Suteikus įgaliojimą savitarnos sistemoje Įgaliojimų sąraše iš karto matysite jūsų suteiktą įgaliojimą. Čia įgaliojimą galima peržiūrėti arba panaikinti

Po įgaliojimo sudarymo įgaliotas asmuo gali jungtis prie Registrų centro savitarnos kaip įmonės atstovas ir teikti duomenis apie naudos gavėjus.


 Atgal  Į puslapio viršų