Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Gyventojai / Gyventojų registras

REGISTRŲ CENTRO IŠDUODAMAS GYVENTOJŲ REGISTRO IŠRAŠAS ARBA PAŽYMA APIE ASMENS DUOMENIS (deklaruotą gyvenamąją vietą)


Registrų centre galite užsakyti išrašą arba pažymą apie savo ir savo nepilnamečių vaikų esamą deklaruotą gyvenamąją vietą ir istorinius gyvenamosios vietos deklaravimo duomenis. Esant teisiniam pagrindui prašyme galite nurodyti kitus asmenis, apie kurių deklaruotas gyvenamąsias vietas norima gauti pažymas.
 
Užsakius pažymą apie asmens duomenis (deklaruotą gyvenamąją vietą) galima kartu užsakyti daugiakalbę standartinę formą pagal 2016 m. liepos 6 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/1191, tai pažymint prašymo 3 punkte pasirenkant „Kiti duomenys”. Daugiakalbė standartinė forma išduodama tais atvejais, kai asmuo yra deklaravęs gyvenamąją vietą.
 

REGISTRŲ CENTRO IŠDUODAMAS GYVENTOJŲ REGISTRO IŠRAŠAS ARBA PAŽYMA APIE GYVENAMĄJĄ VIETĄ DEKLARAVUSIUS ASMENIS

Registrų centre galite užsakyti išrašą arba pažymą apie asmeniui priklausančioje gyvenamojoje patalpoje gyvenamąją vietą deklaravusius asmenis. Klientui pageidaujant ir esant teisiniam pagrindui pažymoje galima nurodyti ir istorinius gyvenamosios vietos duomenis.
 
Pažymas galite užsakyti:
 
EL. PAŠTU:
 1. Užpildykite ir  pasirašykite kvalifikuotu el. parašu  žemiau pateiktą prašymo formą.
 2. Pateikite ją el. paštu info@registrucentras.lt 
 3. Apmokėkite el. paštu gautą išankstinę sąskaitą faktūrą.
 4. Dokumentus parengsime ir išsiųsime per 20 d. d. arba 1 d. d. (priklausomai nuo to, kaip nurodysite prašyme) prašyme nurodytu būdu (atsiimant klientų aptarnavimo padalinyje*, el. paštu arba paštu**). 
 
PAŠTU:
 1. Užpildykite ir  pasirašykite žemiau pateiktą prašymo formą.
 2. Užpildytą prašymą ir asmens dokumento kopiją siųskite adresu Studentų g. 39, 08106 Vilnius.
 3. Apmokėkite el. paštu gautą išankstinę sąskaitą faktūrą.
 4. Dokumentus parengsime ir išsiųsime per 20 d. d. arba 1 d. d. (priklausomai nuo to, kaip nurodysite prašyme) prašyme nurodytu būdu (atsiimant klientų aptarnavimo padalinyje*, el. paštu arba paštu**). 
 
KLIENTŲ APTARNAVIMO PADALINYJE: 
 1. Užsiregistruokite vizitui.
 2. Nurodytu metu atvykite į klientų aptarnavimo padalinį.
 3. Darbuotojui pateikite savo asmens dokumentą ir užpildykite prašymą.
 4. Apmokėkite gautą išankstinę sąskaitą faktūrą.
 5. Dokumentus parengsime ir išsiųsime per 20 arba 1 d. d. (priklausomai nuo to, kaip nurodysite prašyme) prašyme nurodytu būdu (atsiimant klientų aptarnavimo padalinyje,* el. paštu arba paštu**). 
*SVARBU. Atsiimant išrašą ne Vilniaus klientų aptarnavimo padalinyje, paruošti dokumentai į kitą pasirinktą padalinį bus išsiųsti per 3 d. d. 
**SVARBU. Siunčiant registruotu laišku papildomai prisideda pašto korespondencijos pristatymo laikas.
 

PRAŠYMO FORMA

Prašymas pateikti Lietuvos Respublikos gyventojų registro duomenis PDF DOCX
 

ĮKAINIAI
 

Paslaugos pavadinimas

Terminas

Kaina, Eur

Gyventojų registro pažyma apie asmens duomenis (deklaruotą gyvenamąją vietą), skubos tvarka 1 d. d. 5,70
Gyventojų registro pažyma apie asmens duomenis (deklaruotą gyvenamąją vietą) 20 d. d. 2,85
Gyventojų registro pažyma apie gyvenamąją vietą deklaravusius asmenis, skubos tvarka 1 d. d. 5,70
Gyventojų registro pažyma apie gyvenamąją vietą deklaravusius asmenis  20 d. d. 2,85
Gyventojų registro išrašas, skubos tvarka 1 d. d. 4,48
Gyventojų registro išrašas  20 d. d. 2,24

 


SAVIVALDYBĖS AR SENIŪNIJOS IŠDUODAMA PAŽYMA APIE ESAMĄ DEKLARUOTĄ GYVENAMĄJĄ VIETĄ

Savitarnoje galite užsakyti pažymą apie esamą deklaruotą gyvenamąją vietą. Nors paslauga užsakoma Registrų centro savitarnoje, dokumentus parengia ir išduoda savivaldybės ir seniūnijos. 
 
Pažyma išduodama tais atvejais, kai asmuo yra deklaravęs gyvenamąją vietą. Pažyma išduodama asmens, deklaravusio gyvenamąją vietą, vardu. Jeigu asmuo pageidauja, pažymoje nurodomi ir jo nepilnamečiai vaikai, kurių gyvenamoji vieta deklaruota tuo pačiu adresu. Jei vienas iš tėvų (įtėvių, globėjų, rūpintojų) pageidauja, pažyma gali būti išduodama ir nepilnamečio vardu.
 
Užsakius pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą galima kartu užsakyti daugiakalbę standartinę formą pagal 2016 m. liepos 6 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/1191. 
 
 1. Prisijunkite prie Registrų centro savitarnos, atsidariusiame lange viršutiniame meniu pasirinkite Gyventojų registro ikoną  Gyventojų registras.
 2. Atsidariusiame Gyventojų registro puslapio  kairiajame meniu pasirinkite Keičiu gyvenamąją vietą → Tęsti → Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą.
 3. Užpildykite užsakymo formą.
 4. Apie paruoštą pažymą būsite informuoti atskiru el. laišku.
 5. Per savitarną užsakymą pažymą atsiimti galėsite Registrų centro savitarnoje, savivaldybėje ar seniūnijoje pagal gyvenamąją vietą (su savimi būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą) ar gauti el.paštu.

ĮKAINIAI
 

Paslaugos pavadinimas

Terminas

Kaina, Eur

Pažymos apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą išdavimas užsakant Registrų centro savitarnoje 3 d. d. Nemokamai

 


SAVIVALDYBĖS AR SENIŪNIJOS IŠDUODAMA PAŽYMA GYVENAMOSIOS PATALPOS SAVININKUI

Registrų centro savitarnoje, gyvenamųjų patalpų savininkai, gali užsisakyti pažymą apie asmenis, kurie yra deklaravę gyvenamąją vietą jam priklausančioje patalpoje. Prašyme būtina nurodyti šių patalpų ar pastato adresą. Tais atvejais, kai gyvenamojoje vietovėje gatvėms pavadinimai ir pastatams numeriai nesuteikti (ar adresas yra nekorektiškas dėl kitų priežasčių), duomenys apie toje patalpoje gyvenamąją vietą deklaravusius asmenis neteikiami. Šias pažymas parengia ir išduoda gyvenamosios vietos deklaravimo įstaigos - savivaldybės ir seniūnijos.  
 1. Prisijunkite prie Registrų centro savitarnos.
 2. Gyventojų registro kairiajame meniu pasirinkite Keičiu gyvenamąją vietą → Tęsti → Pažymos gyvenamosios patalpos savininkui (-ams) išdavimas.
 3. Užpildykite užsakymo formą.
 4. Pažyma savivaldybės ar seniūnijos darbuotojų parengiama per 3 d.d. Apie paruoštą pažymą būsite informuoti atskiru el. laišku.
 5. Per savitarną užsakytą pažymą atsiimti galėsite pasirinktoje seniūnijoje (su savimi būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą), gauti el.paštu arba Registrų centro savitarnoje. 

ĮKAINIAI
 

Paslaugos pavadinimas

Terminas

Kaina, Eur

Pažymos gyvenamosios patalpos savininkui išdavimas užsakant Registrų centro savitarnoje 3 d. d. Nemokamai Atgal  Į puslapio viršų