Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Veiklos sritys / Europos Sąjungos finansuojami projektai
Funded by the Erasmus+ Programme of the European Union


Projektas Nr. 600903-EPP-1-2018-1-DK-EPPKA2-KAVidutinio aukščio ir aukštų tvarių medinių pastatų žinių sąjunga (KnoWood)“

 
2022 m. balandžio mėnesį baigtas įgyvendinti projektas „Vidutinio aukščio ir aukštų tvarių medinių pastatų žinių sąjunga (KnoWood)“.

„KnoWood“ projekto tikslas buvo patenkinti būsimus aukštojo mokslo poreikius, tarp jų verslumo principų taikymą mokymo ir mokymosi srityje, inovacijas, tvarumą, tarptautinį ir tarpdalykinį supratimą apie tvarius vidutinio aukščio ir aukštus medinius pastatus, kurie leis padidinti augančios miškininkystės tvarumą, užimtumą statybų iš medienos pramonės srityje, sumažinti išmetamųjų dujų, sukeliančių šiltnamio efektą, kiekį ir puoselėti novatoriškas tvarias žinias ir kurti mokymo kursus akademinėje bendruomenėje. Projektas paskatino Europos ir Kanados aukštųjų mokyklų, tyrėjų, verslo partnerių, asociacijų, tinklų ir platesnės visuomenės bendradarbiavimą ir inovacijų taikymą vidutinio aukščio ir aukštų medinių pastatų projektavimo ir statybos srityje.

Projekto įgyvendinimo metu strateginiu aspektu buvo išanalizuota, kokiame lygmenyje partnerių šalyse planuojamas ir vykdomas vidutinio aukščio ir aukštų medinių pastatų projektavimas, statyba ir valdymas. Iš verslo įmonių, asociacijų ir tinklų buvo surinkta praktinė patirtis ir žinios apie medinius pastatus, kuri buvo paviešinta „KnoWood“ platformoje. Projekto eigoje buvo sukurti nauji strateginiai tarpdalykiniai moduliai / pasirenkamieji dalykai, kurie tenkina aukštųjų mokyklų ir rinkos atstovų poreikius bei būsimus iššūkius, susijusius su tvarių vidutinio aukščio ir aukštų medinių pastatų projektavimu ir statyba. Buvo pagerintos studentų ir dėstytojų kompetencijos sprendžiant problemas, gerinant komandinį darbą, novatorišką mąstymą, motyvaciją, supratimą apie tarpprofesinio projekto naudą ir projektų valdymą, taikant į verslą orientuotą projektinį mokymąsi. Projekto įgyvendinimo metu buvo užtikrintas platus universitetų ir verslo sektoriaus bendradarbiavimas keičiantis profesinėmis žiniomis. Tarptautinis projekto pobūdis prisidėjo prie dalyvių tarptautinių ir tarpkultūrinių kompetencijų ugdymo.

Projekto inovatyvūs aspektai:
  • Naujoviški mokymo ir mokymosi metodai: tarpdalykinis, į projektus orientuotas mokymasis, mokymasis atliekant konkretų darbą, problemų sprendimas ir kritinis mąstymas, su verslu susijusios patirties ir realių atvejų panaudojimas ugdymo procese.
  • Pažangi patirtis ir žinios (know-how) įmonėse, kurios pritaikomos ir patikrinamos realiomis gyvenimo sąlygomis.
  • Vieningas bendradarbiavimo tinklas verslumui ir inovacijoms skatinti tvarios statybos iš medienos srityje.
 
Projektą įgyvendino 5 aukštojo mokslo institucijos ir 6 įmonės iš keturių ES valstybių ir Kanados: VIA universitetas (Danija), Vestminsterio universitetas (Jungtinė Karalystė), Vilniaus Gedimino technikos universitetas (Lietuva), Katalonijos politechnikos universitetas (Ispanija), Pietų Albertos technologijos institutas (Kanada), „House Habitat“ (Ispanija), Danijos technologijos institutas ( Danija), viešoji įstaiga Studijų ir konsultavimo centras (Lietuva), „BM TRADA“ (Jungtinė Karalystė), valstybės įmonė Registrų centras (Lietuva) ir „Idea Statika“ (Lietuva).

KnoWood

Daugiau apie projektą skaitykite čia.
 


 Atgal  Į puslapio viršų