Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Veiklos sritys / Europos Sąjungos projektai
Kuriame Lietuvos ateitį
Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
 

Projektas Nr. 10.1.2-ESFA-V-916-01-0011 „Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų dalyvių duomenų registravimo informacinė sistema (VIRSIS)“

 
Valstybės įmonė Registrų centras kartu su partneriu Lietuvos Respublikos kultūros ministerija įgyvendina projektą „Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų dalyvių duomenų registravimo informacinė sistema (VIRSIS)“.
 
Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ 10.1.2-ESFA-V-916 priemonę „Nacionalinių kovos su korupcija priemonių įgyvendinimas“.
 
Projekto tikslas – sumažinti korupcijos atsiradimo ir plitimo veiksnius viešajame sektoriuje, informuojant visuomenę apie vietinių, regioninių, nacionalinių laikraščių, žurnalų ir transliuotojų, retransliuotojų valdytojus, jų dalyvius ir ryšius su kitais viešosios informacijos rengėjais bei skleidėjais.
 
Projekto rezultatas – sukurta Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų dalyvių duomenų registravimo informacinė sistema, kurioje viešai prieigai pateikiami aktualūs viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų bei jų dalyvių duomenys. Taip mažinami korupcijos radimosi veiksniai viešajame sektoriuje bei duomenų rinkėjo, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, duomenų surinkimo ir apdorojimo kaštai.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo 2017 m. gruodžio 4 d. iki 2022 m. gegužės 2 d.

Projekto vertė – 419 931,55 Eur.


 Atgal  Į puslapio viršų