Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Veiklos sritys / Europos Sąjungos projektai
Kuriame Lietuvos ateitį
Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

 

Projektas Nr. 02.3.1-CPVA-V-529-01-0009 „Gyventojų registro modernizavimas ir susijusių elektroninių paslaugų kūrimas“

 
Valstybės įmonė Registrų centras įgyvendina projektą „Gyventojų registro modernizavimas ir susijusių elektroninių paslaugų kūrimas“. Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 2 prioriteto „Informacinės visuomenės skatinimas“ 02.3.1-CPVA-V-529 priemonę „Pažangių elektroninių paslaugų kūrimas“. 
 
Projekto partneriai: Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Asmens dokumentų išrašymo centras prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Informacinės visuomenės plėtros komitetas.
 
Projekto tikslas – sukurti ir vystyti Lietuvos Respublikos gyventojų registro duomenų pagrindu veikiančias pažangias el. paslaugas: sukurti sudėtinę el. paslaugą „Keičiu gyvenamąją vietą“ ir modernizuoti 7 el. paslaugas: „Gimė vaikas“, „Užsienyje gimė vaikas“, „Tuokiamės“, „Santuokos nutraukimas“, „Netekau artimo“, „Keičiu asmens duomenis “ ir „Tėvystės pripažinimo / nustatymo įregistravimas“.
 
Pagrindinė projektu siekiama išspręsti problema, lemianti neefektyvų piliečių išteklių (laiko ir kt.) naudojimą, yra nepakankamas Lietuvos Respublikos gyventojų registro duomenų pagrindu teikiamų el. paslaugų naudojimo mastas ir teikiama nauda, el. paslaugos sukonstruotos pagal institucijų vykdomas funkcijas, teikiamas viešąsias paslaugas, o ne pagal asmens gyvenimo įvykius, el. paslaugos nėra personalizuotos konkrečiam asmeniui, dauguma nėra teikiamos automatizuotai.
 
Projekto rezultatas – sukurtos ir išvystytos pažangios el. paslaugos, kurios bus sudėtinės (asmuo gaus kelių institucijų paslaugas vienoje vietoje), proaktyvios (asmuo bus informuojamas apie įvykį ir poreikį atlikti tam tikrus veiksmus arba tam tikri veiksmai bus atliekami be asmens prašymo), orientuotos į tinkamumą naudotojui, automatinį paslaugų gavėjo ir kitų reikalingų duomenų surinkimą ir pasiekiamos įvairiais el. kanalais ir prietaisais.
 
Projekto įgyvendinimo laikotarpis nuo 2018 m. kovo 16 d. iki 2022 m. spalio 31 d.
 
Projekto vertė 4 307 629,00 Eur.


 Atgal  Į puslapio viršų