Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Apie Registrų centrą / Administracinė informacija

Viešieji pirkimai


Valstybės įmonė Registrų centras savo veikloje taiko aukštesnius, nei numatyta teisės aktuose, skaidrumo standartus, įgyvendindamas veiklą korupcijos prevencijos, viešųjų pirkimų, interesų deklaravimo ir kitose srityse.

Vykdydama viešuosius pirkimus įmonė vadovaujasi skaidrumo, lygiateisiškumo, nediskriminavimo, abipusio pripažinimo ir proporcingumo principais.
 
Siekdama užtikrinti, kad viešieji prekių, paslaugų ir darbų pirkimai vyktų skaidriai, būtų garantuota dalyvių konkurencija, pirkimų procesas taptų efektyvesnis, valstybės įmonė Registrų centras periodiškai organizuoja virtualius renginius, kurių metu pristatomi planuojami pirkimai, atsakoma į labiausiai rūpimus tiekėjų klausimus, analizuojamos dažniausiai pasitaikančios problemos, su kuriomis susiduria Registrų centro pirkimų dalyviai.

Tiekėjams skirta mokymų medžiaga

 
 

Dinaminės pirkimų sistemos

Dalį savo pirkimų Registrų centras atlieka per sukurtas dinamines pirkimų sistemas. Siekdami paskatinti tiekėjus jose dalyvauti ir palengvinti paraiškų pateikimą, parengėme specialias atmintines lietuvių ir anglų kalbomis:

Nuorodos į sukurtas dinamines sistemas

Kitos naudingos nuorodos

Pirkimų planas


 Atgal  Į puslapio viršų