Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Turtas ir apribojimai / Nekilnojamojo turto kadastras ir registras / Duomenų gavimas ir teikimas, sudarant Nekilnojamojo turto kadastro ir registro sutartį

Svarbus pranešimas gaunantiems paslaugas pagal sutartį


Rengiantis įgyvendinti Europos Sąjungos Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679, subjektams, kuriems paslaugos teikiamos pagal sutartį su VĮ Registrų centru (pvz., teisėsaugos institucijoms, antstoliams, notarams, advokatams ir pan.), nuo 2017 m. spalio 11 d. keičiasi paieškos pagal fizinį asmenį Nekilnojamojo turto registre sąlygos.
 
Paieška pagal fizinį asmenį Nekilnojamojo turto registre nuo paminėtos datos bus vykdoma pagal du privalomus laukus: įvedus asmens kodą ir pilną asmens pavardę.
 
Jeigu asmuo turi dvi pavardes, jas paieškoje būtina įvesti taip, kaip tai nurodyta duomenų bazėje. Jeigu duomenų bazėje įrašyta, pvz., Dainauskas Lainauskas, o vartotojas įves Lainauskas Dainauskas, nekilnojamojo turto paieška neduos jokių rezultatų, nes asmens tokia pavarde duomenų bazėje nėra. Tokiu atveju rekomenduojame sukeisti pavardes ir atlikti naują paiešką.
 
Jeigu turtas Nekilnojamojo turto registre įregistruotas asmeniui be asmens kodo, tuomet paieškoje reikia pažymėti varnelę „Įregistruota be asmens kodo“ ir nurodyti visus reikalingus paieškos kriterijus: tikslius vardą, pavardę ir gimimo datą. Jeigu įvesti duomenys nesutaps su įrašytais Nekilnojamojo turto registre, tuomet paieška nerodys jokių rezultatų. Tokiu atveju reikia asmeniškai arba raštu kreiptis į teritorinį registratorių ir pateikti prašymą išduoti Nekilnojamojo turto registro duomenis ir/ar patikslinti duomenis apie fizinį asmenį.
 


 Atgal  Į puslapio viršų