Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
 

Naujienos
pixel
pixel

Registrų centras prisijungė prie tarptautinės DUOday iniciatyvos

2024 m. birželio 27 d.

Šiais metais Registrų centras pirmą kartą prisijungė prie "DUOday" iniciatyvos - kvietėme žmones su negalia išbandyti įvairias profesijas ir darbo roles.

"DUOday" - jau 15 metų visoje Europoje organizuojama darbo šešėliavimo iniciatyva, kai įmonės ir organizacijos atveria duris žmonėms su negalia kviečia juos išbandyti įvairias profesijas bei darbo roles. Šios iniciatyvos organizatoriai - socialinė įdarbinimo agentūra VšĮ "SOPA". Šiemet prie šios iniciatyvos jungėsi ir Registrų centras: žmones su negalia kviesdama pasimatuoti profesinę veiklą, o kolegas - į įkvepiantį pranešimą bei parodą.

Prie mūsų kolegų būrio vienai dienai prisijungė Sandra ir Egidijus. Jiems "šešėliavimo" bičiuliai Danutė Černeckienė ir Audrius Sparnauskas ne tik papasakojo apie Registrų centro darbo specifiką klientų aptarnavimo ir IT srityse, supažindino su procesais, sistemų funkcionalumais, bet ir patys pasisėmė idėjų bei optimizmo.

"Jungdamiesi prie šios iniciatyvos pareiškiame, kad esame organizacija, atvira įvairiems žmonėms. Tikime, kad drauge su kitomis "DUOday" dalyvaujančiomis įmonėmis prisidėsime prie neigiamų nuostatų ir stereotipų apie žmones su negalia darbo rinkoje mažinimo bei pagreitinsime teigiamus pokyčius mūsų įmonėje ir visuomenėje. Nors iniciatyva vyks gegužės pabaigoje, jau dabar noriu padėkoti kolegoms, kurie sutiko dalyvauti ir atsakingai tam ruošiasi ? neabejoju, kad tai suteiks neįkainojamos patirties tiek jiems, tiek mūsų svečiams," - iniciatyvos pradžioje sakė Atrankų ir karjeros skyriaus vadovė Jūratė Žarnovskienė.

Lietuva "DUOday" dalyvauja nuo 2019-ųjų ir kasmet prie iniciatyvos prisijungia vis daugiau dalyvių. Pernai pasiektas rekordas - "DUOday" sutelkė 150 darbdavių ir 270 žmonių su negalia 18-oje Lietuvos miestų.