Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN


 

Naujienos
pixel
pixel

Registrų centro vadovų komandą papildė Ž. Radišauskas

2021 m. spalio 12 d.

Valstybinės reikšmės registrų ir informacines sistemas tvarkančio Registrų centro vadovų komandą papildė Žydrūnas Radišauskas. Iki tol Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroru dirbęs Ž. Radišauskas Registrų centre užims Teisės departamento vadovo pareigas.

Ž. Radišauskas prie Registrų centro vadovų komandos prisijungė šią savaitę.

"Registrų centras šiandien yra šiuolaikiška, inovatyvi ir gerosios valdysenos principais grįsta organizacija. Galimybė prisidėti prie visai Lietuvai svarbios ir tarptautinės lyderystės siekiančios įmonės yra didelis iššūkis ir kartu plačios galimybės. Sieksiu, kad mano sukaupta profesinė patirtis ir turimos teisinės žinios prisidėtų prie strateginių Registrų centro tikslų siekimo", - sako naujasis Registrų centro Teisės departamento vadovas Ž. Radišauskas.

Naujasis Registrų centro Teisės departamento vadovas turi sukaupęs ilgametę patirtį dirbdamas Lietuvos Respublikos prokuratūroje - ėjo prokuroro pareigas Vilniaus apylinkės, apygardos ir Lietuvos Respublikos generalinėje prokuratūroje. Pastaruosius 10 metų Ž. Radišauskas užėmė vadovaujančias pareigas - dirbo Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotoju ir Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro pavaduotoju.

Ž. Radišauskas Registrų centro Teisės departamento vadovo pareigose pakeitė iki tol šias pareigas ėjusią Ingridą Danėlienę, kuri nusprendė karjerą tęsti už įmonės ribų.

Registrų centras tvarko pagrindinius valstybės informacinius išteklius - valstybės registrus ir informacines sistemas - ir tai darydamas vadovaujasi Vyriausybės bei sistemų valdytojų (skirtingų valstybės institucijų) nustatytomis tvarkomis ir taisyklėmis. Šiuo metu Registrų centras prižiūri 11 valstybinės reikšmės registrų ir apie 20 informacinių sistemų bei nuolatos teikia pasiūlymus jų valdytojams dėl registrų ir sistemų atnaujinimo, taip pat pagal poreikį diegia valdytojų patvirtintus registrų ir sistemų modernizavimo sprendimus.


Kontaktinis asmuo

Atstovas spaudai
Mindaugas Samkus
Tel. (8 5) 268 8366
Mob. (8 605) 69 286
El. p. Mindaugas.Samkus@registrucentras.lt