Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Registruotis vizitui Savitarna      Kontaktai      Neįgaliųjų versija      LT  |  EN
RC logotipas

Turtas ir apribojimai Juridiniai asmenys Adresai Gyventojai
Pradžia / Turtas ir apribojimai

Energinio naudingumo sertifikavimas


Pastato energinį sertifikavimą Registrų centre atlieka specialistai, turintys kvalifikacijos atestatus, suteikiančius teisę atlikti pastatų energinio naudingumo sertifikavimą. Energinio naudingumo sertifikavimo paslaugas teikia visi Registrų centro padaliniai, tad įmonės specialistai atvyks ir atliks darbus. Netipinių energinio naudingumo sertifikatų (pastatams ar jų dalims) paslauga teikiama tik Vilniaus apskrityje. Sužinokite, kada privalomas energinio naudingumo sertifikavimas

Pastatų energinio naudingumo sertifikavimas – tai procesas, kurio metu nustatomas pastato šiluminės energijos suvartojimas, pastatas priskiriamas energinio naudingumo klasei (A++, A+, A, B, C, D, E, F, G) ir išduodamas pastato energinio naudingumo sertifikatas. Sertifikato galiojimo trukmė – 10 metų.
 
Užsisakykite paslaugą internetu arba susisiekite elektroniniu paštu pardavimai@registrucentras.lt telefonu: +370 631 55 000.

Atlyginimas už pastato (jo dalies) energinio naudingumo sertifikavimą ir buto tipinio energinio naudingumo sertifikato parengimą
 
Atlyginimo už pastato (jo dalies) energinį naudingumo sertifikavimą dydis nustatomas Pastato (patalpos) energinio naudingumo sertifikavimo sutartyje, atsižvelgiant į darbų atlikimo terminą, darbų apimtis (pastato (jo dalies) ploto), užsakovo pateiktų reikalingų duomenų ir dokumentų kiekio, pastato (jo dalies) sudėtingumo, vietovės, kur yra pastatas, nuvykimo būdo (užsakovo ar vykdytojo transportu) ir kitas aplinkybes. Sutartyje taip pat nurodomas sertifikavimo darbų atlikimo terminas ir kitos sąlygos.

Vieno buto tipinio energinio naudingumo sertifikato parengimas kainuoja 16,16 Eur (be PVM). Į kainą įskaičiuotas ir 3,50 Eur mokestis už Pastatų energinio naudingumo sertifikatų registro tvarkymą registruojant vieną buto energinio naudingumo sertifikatą Vį Statybos sektoriaus vystymo agentūroje.

Netipinių energinio naudingumo sertifikatų (pastatams ar jų dalims) paslauga teikiama tik Vilniaus apskrityje.

Tipinio
energinio naudingumo sertifikatų (butams) paslauga teikiama visoje Lietuvoje.


 Atgal  Į puslapio viršų