Vartotojas: Anonimas [prisijungti...]

  Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN
Pradžia

Atviri duomenys


Atviri duomenys yra laisvai prieinami Registrų centro tvarkomuose registruose ar informacinėse sistemose sukaupti duomenys ar jų dalis, kuriuos visi asmenys gali pakartotinai naudoti ir platinti bet kokiu tikslu, nurodydami jų šaltinį ir tik tomis pačiomis sąlygomis, kuriomis buvo gauti.
 
Nekilnojamojo turto registro duomenys
 
 NTR įregistruoti objektai
 Lietuvos ir Baltijos šalių NT sandoriai
 NTR statistika
Pirminiai duomenys (Raw data)
⬤ Klasifikatoriai
Bendradarbiaukime
 
Turite pastabų ar pasiūlymų dėl šiuo metu publikuojamų atvirų duomenų?
 
Norite pasitarti dėl techninių galimybių ar kitų su duomenų panaudojimu susijusių klausimų?
 
Turite lūkesčių dėl atvirų duomenų arba nori išaiškinti naujų, aktualių duomenų atvėrimo galimybes, kviečiame kreiptis el. paštu atviriduomenys@registrucentras.lt.
Atvira teisinė literatūra

Registrų centras atveria nemokamą teisinę literatūrą
 
   

Iš Registrų centro gauta informacija negali būti iškraipoma ir (arba) naudojama siekiant tiesiogiai reklamuoti produktus ar paslaugas arba siekiant sudaryti prielaidą, kad produktas ar paslauga yra institucijos remiami ar kitaip skatinami, taip pat naudojama neteisėtais, nedorais, apgaulingais, nesąžiningais tikslais ar remiant tokius tikslus ir naudojama taip, kad klaidintų trečiuosius asmenis.

Naudojant duomenis būtina nurodyti informacijos šaltinį ir datą, kada informacija buvo gauta, taip pat užtikrinti, kad nebus pažeistos kitų asmenų teisės ir teisėti interesai.
 

Teisės aktai

 
Viešojo sektoriaus duomenų atvėrimo rekomendacijos E-TAR


 Atgal  Į puslapio viršų