Savitarna      Kontaktai      LT  |  EN
Pradžia / Juridiniai asmenys / JAR / Euro įvedimas

Žemės ūkio bendrovės ir kooperatinės bendrovės


Žemės ūkio bendrovių minimalaus pajinio įnašo dydžio vertės, kiekvieno nario ir pajininko pajaus dydžio vertės, stojamojo mokesčio dydžio (vertės) bei teisių vertės išraiška litais į išraišką eurais perskaičiuojama pagal perskaičiavimo kursą (3,4528), gautą reikšmę suapvalinus iki dviejų skaitmenų po kablelio.
Kooperatinių bendrovių (kooperatyvų) minimalaus ir maksimalaus pajų dydžių vertės, kiekvieno nario pajaus dydžio vertės, stojamojo mokesčio dydžio (vertės), teisių vertės išraiška litais į išraišką eurais perskaičiuojama pagal perskaičiavimo kursą (3,4528), gautą reikšmę suapvalinus iki dviejų skaitmenų po kablelio.
Žemės ūkio bendrovės įstatuose nustatytas minimalus pajinio įnašo dydis ir kooperatinės bendrovės (kooperatyvo) ar jų sąjungos įstatuose nustatyti minimalaus ir maksimalaus pajaus ir stojamojo mokesčio dydžiai, išreikšti skaitmenine verte litais, turi būti pakeisti, o įstatai su šiais pakeitimais nustatyta tvarka įregistruoti Juridinių asmenų registre ne vėliau kaip per vienus kalendorinius metus nuo euro įvedimo dienos Lietuvos Respublikoje, t.y. iki 2015 m. gruodžio 31 d. Keičiant įstatus, juose nurodyti dydžiai perskaičiuojami į dydžius, išreikštus skaitmenine verte eurais ir euro centais, ir šių bendrovių narių susirinkimų sprendimais gali būti suapvalinti (pasirinktu apvalinimo tikslumu) į didesnę ar mažesnę pusę.


 Atgal  Į puslapio viršų